Změna ideálů v západním vyučování systémové Šelmy

Ještě v desátých letech 21.století se na Západě běžně vyučovalo, že moderní člověk může být pyšný na toleranci mezi národy a etniky a že naprostá rovnoprávnost a diverzita lidstva je základem naší morálky. Děti se učily, že právě kvůli tomuto názoru jsme lepší než naši předchůdci. Důkazem a mementem tohoto učení jsou různé dětské knihy o krásách různých národů a jejich zvyků.

Pak ale nastala u systémové Šelmy nečekaně prudká a pro lidi nepochopitelná změna. Když míra moci netělesné elektronické komunikace dosáhla kritického bodu a vzplanula její první globální událost v podobě prapodivné reakce na šíření nákazy, nastala současně změna těchto ideálů.

Události nákazy bylo lidstvo zapleteno do myšlenky na hluboké přijetí faktu, že vláda může být Bezzákonná. Nikdo z lidí to neuměl pojmenovat, protože nikdo neměl poznání z Boha a ti co Boha znají uvěřili lživým bájím, nesmyslným interpretacím Zjevení.

Pro lidi se jakoby odnikud vynořil vládní požadavek, aby některé národy a názory byly považovány za nepřátelské. Aby bylo povinné před systémem moci tvrdit, že si přejeme nějakým způsobem jejich likvidaci. Lidé ale neví přesně, jaký je klíč k tomu, koho považovat za přítele a koho za nepřítele. Lidé totiž neví, že zde probíhá boj Bezzákonného proti zákonné vládě.

Problém mají učitelé, protože okolo roku 2023 nedokážou ještě zjistit, co mají děti učit. Ve skutečnosti je to totiž bipolární ideologie v úplně čisté podobě.

Národy které nejvíce a nejdéle užívají mluvící Obraz systémové Šelmy již jsou ve fázi vlády Bezzákonného. Tedy že moc vlády již spočívá v moči Obrazu, a lidská prosperita a láska na tuto moc nemá vliv a ta moc nepotřebuje lidské blaho. Tato moc vlády Bezzákonného potom bojuje a posílá své lidi proti zákonným vládám. Tedy vládám, které bojují za rodinu, lásku mezi mužem a ženou a dětmi, za národ jako vyšší formu rodiny.

Proto budete slýchat o válkách, ale to ještě není konec. To musí být. A nyní si přečtěte Zjevení Janovo pro bližší popis toho, jak bude vláda Bezzákoného podstupovat.

Views: 71