Tajemství AMENTI, Petr Penguin

Další z mnoha Satanových klamných příběhů, určených pro velmi citlivé a vnímavé lidi. Je sestaven tak, aby jeho obsah zmiňoval všechny jevy, které vnímavý čtenář cítí jako správné, ale aby čtenáře odvedl co nejdále od skutečností, které by Satana a jeho démony mohly odhalit, demaskovat a usvědčit ze lži a z úmyslu zničit lidstvo.

Je pojatý velmi legračně, ba přímo humoristicky. Text přímo chrlí nejrůznější zkratky (SAC, CDT disky) a názvy různých planet a civilizací. Přesto může být pro někoho velice zajímavé, že obsahuje jména a rekvizity, které se ve skutečné historii i v konspiračních teoriích vyskytují.

Tento příběh “tajemství Amenti” a spoustu jemu podobných jsou vytvořeny proto, aby Satan mohl zamaskovat pravdu pomocí obrovského množství pravdě velmi podobných příběhů a konstrukcí.

Obsahuje i modlitbu sama k sobě, která je vlastně odsouzením.

Několikahodinové přednášky z channelingovaných informací:

http://www.vidoevo.com/yvideo.php?i=QVEtWmFVcWuRpNkZITnc&project-camelot-kerry-cassidy-interviews-ashayana-deane-part-one=

Jedná se tedy o takzvané Andělské náboženství. Bible praví, kdyby vám někdo jiný, třeba i anděl z Nebe říkal jiné evangelium, ať je proklet.

Views: 8671