Jak číst OdkrytéPravdy

K informacím které uvidíš na webu OdkrytePravdy.cz přistupuj takto:

Přečti si, a pak si důsledně prověřuj co píšeme,porovnávej všude, i v praktickém životě, co o tom smýšlí jiní na webech a tak podobně. Duch Svatý ví, že tak nalezneš to, co potřebuješ a je jisté, že nemineš. Každý nalezne pravdu podle svého srdce.

Web Praetorian/Odkryté lži je pokračováním webového časopisu Praetorian, který se zabýval duchovní a spirituální tématikou z jiné strany. Není to konkurence webů VYTVÁŘEJÍCÍCH ZÁHADNO A TAJEMNO. Místo aby vytvářel nová a nová tajemství a hypotézy, naopak záhadné a  nevysvětlitelné věci ukazuje v pravém světle. Zjistíte, že některé věci, které se zdají supermoderní  jsou ve skutečnosti ty nejstarší, o kterých ještě máme písemné doklady.

To co je tajemné a nepochopitelné, je vlastně jen pořád dokola se opakující jednoduchý princip. Pouze neznalost nutí tápat ve tmě. Vysvětlíme vám pojmy jako jsou fenomény UFO, únosy, strašidla, věštění, andělé, démoni, zázraky, rok 2012 a jiné úkazy, pro které ve Světě nenajdete žádné smysluplné vysvětlení.

Ukážeme vám, že kdykoliv se člověk pokusí sám něco svým rozumem vysvětlit, nemůže uspět, neboť se pravdy nemůže bez Boha dotknout už ze své podstaty. K tomu, abychom se pravdu dozvěděli, musíme získat vhodný informační zdroj, nadřazený celé skutečnosti. Pravda není rozmanitá a pestrá jako fikce, není to zboží, naplňující poptávku zákazníka.

Pravda je jen jedna, někomu se může líbit, většině nemusí vyhovovat. Ale jsou to jen různé postoje k jedné a téže skutečnosti. Nenecháme se zlákat lidskými výmysly a falešnými údaji nepřítele. Vydejte se spolu s námi na cestu za poznáním pravdy.

Proč to děláme

Velmi často zaslechnu na svou adresu poznámku o tom, že jsme přísní jako inkvizice. Že naše názory sou zastaralé, středověké a podobně. ALE OPAK JE PRAVDOU.

Celý svět je obelháván, a za moderní se pokládají tisíce let staré démonické učení východu. Okolní svět je jimi znovu a znovu zaplavován a lidé tomu slouží každý den v nevědomosti. Supermoderní filmy nezobrazují nic jiného, než to, co je lidem známo už tisíce let a co je podvědomě děsí. Lidé provozující jógu, reiki, channeling, léčitelství, tarot, věštění, numerologii, feng shui, astrální cestování, esoteriku, okultizmus…. NIKDO Z NICH NEVÍ NIC O PODSTATĚ TOHO, CO DĚLÁ. Vědí kdy, vědí jak, vědí, podle čeho co poznají, ale neví NIC O PODSTATĚ! Neví, kdo je na druhé straně “neviditelna a nehmatatelna”.

Jak tedy mluví o podstatě své činnosti

Všichni jsou uspokojeni chabými vysvětleními o nevědomí, podvědomí, síle země, pozitivních energiích, síle myšlenky, vlastním hlasu nitra a podobně. Ale v tom je strašlivá lidská slabost. Pokud je nějaký obor, kde nemáme ale naprosto žádnou možnost jak vidět podstatu věcí, musíme se chytit i té nejmenší možné informace a na tu se spolehnout. Zkuste si představit takové chabé vysvětlení třebas v bankovní sféře. Někdo vám nabídne službu, že někam dá vaše peníze, ale musíte mu dát neomezené inkaso z vašeho účtu a on je pozdě v noci někam někomu dá a něco se s nimi stane. Uspokojuje vás taková přesnost informací?

Kdo je tedy původce klamání

Toto moc dobře vědí démonské bytosti pod satanovo mocí. Podstrčí nám tedy spousty falešných informací, a statisíce esoteriků, okultistů a léčitelů pak slepě slouží, doma si lidé nevědomky budují oltářky svým domácím démonům, pomocí automatické kresby si byt přeuspořádají tak, aby podle magie feng-shui se v něm “duch domu” cítil lépe. Na spirituálních seminářích se pak naučíme “vlny alfa” a pak do svého nitra pozveme poradce, aby nám tam udělali “pořádek”.

Praetorian/Odkryté lži ukazují jak nahlížet jiným způsobem

Je nadějí pro všechny, kteří až doposud slyšeli jen lživé informace zlé propagandy, aby zaslechli také skutečné informace o podstatě těchto jevů. Jen tak můžeme mít možnost se SVOBODNĚ rozhodnout, které straně dáme za pravdu a čemu budeme sloužit. Mějme však na paměti, že pravda je jen jedna, a nemůže se přizpůsobit přání jednotlivce, protože jinak by to nebyla pravda, nýbrž iluze.

Satan vyučuje lidi bludu, že “každý má svou vlastní pravdu, všechno je iluze, pravda je jen to, co je v tvé hlavě”. Vyzkoušejte si jej v praxi, až půjdete na vlak či na autobusové nádraží. Prověřte tuto teorii v tak banální situaci. Vytvořte a přijměte svou vlastní pravdu o tom, kam který autobus jede, a pak zkuste, jestli tak opravdu jezdí.

Jak drží Satan lidi v pasti

Je to samozřejmě nesmysl, v praxi teorie o vlastní pravdě nikdy nefunguje, protože je jen jeden svět. A to je ten, kde žijeme. Tím bludem o vlastní pravdě můžeme být oklamání pouze tehdy, pokud nám jej podstrčí někdo, kdo nám chce něco nalhat o věcech, do kterých vůbec nevidíme a chce nám vnutit nějakou svou manipulativní myšlenku.

Není rovněž pravda, že všechny cesty vedou k Bohu. Bůh nestvořil Svět tak, aby lidé ať chtějí následovat cokoliv, vždy oklikou a podvodem dospěli jen k Bohu. Existuje jediná cesta k Bohu, jediná realita, jediná pravda. Tam, kam směřují všechny OSTATNÍ cesty, tam se dá najít jen lež.

Tímto u nás vybuduje umělou ochranu této podstrčené myšlenky proti konfrontaci s realitou. Prostě nás přesvědčí, že REALITA NENÍ. Necháme se ošálit, že tomu tak skutečně je, a pak pokaždé, když nám někdo řekne jasný důkaz, že jsme mimo odpovíme tak, jak nám to Satan vnutil:
“ÁLE JDI TY, KAŽDÝ PŘECI MŮŽEME MÍT SVOU VLASTNÍ PRAVDU. Ty sice máš pravdu, ale je to jen tvoje pravda, a já mám svojí pravdu, a to je moje pravda. Já mám jinou realitu, protože nic není reálné, jen já a můj satan, co mě učí pěkné pravdy.”

Views: 4356