Lidé se rozčilují, že mimo Boha a Satana není “něco třetího”

Lidé by rádi, aby měli ještě nějakou další alternativu mimo Boha a Satana. Většina totiž miluje Satanovo “různorodost”, protože si myslí, že si každý může vybrat pravdu podle své chuti. Takoví lidé se pak cítí oklamáni, že všechny ty “alternativní pravdy”, mezi kterými se může vybírat, jsou vlastně jen “jedna značka”.

Je to podobné odhalení, jako když člověk zjistí, že všechno zboží, mezi kterým si vybírá, vyrábí stejně jen jedna firma, navíc všeobecně nedobře znějícího jména. Satan totiž působí jako relativně špatná značka. Proto když někdo dostane překrásně zpracovaný předmět, který zobrazuje Satana nebo obsahuje znaky padlých andělů, velmi touží po tom, aby to zobrazovalo “něco dalšího”. Něco krásného, mystického, tajemného, “dobro přinášejícího”, ale hodně vzdáleného od “známé špatné značky Satan” ale i od Biblického Boha. Zde musíme všechny zklamat, není tomu tak. Je jen jeden svět a jedna realita. Je jen jedna pravda a ostatní jsou jen falešné “jako pravdy”.

Lidé milují například tyto alternativy:

  • Že všechno je Vědecky vysvětlitelné. Že teď ještě víme, že nic nevíme, ale už jsme si dopředu řekli, jak se věci mají a Věda je jednou potvrdí nebo upřesní.
  • Že existují “další vesmírné civilizace a entity”, a že jich je tolik, že se v tom nikdy nezorientujeme, takže vlastně není jisté, co to všechno znamená a že není jisté kdo je kdo a co je co.
  • Že existují různí bohové a různé síly, kteří vznikli stejně náhodně jako my a my jim teď můžeme sloužit nebo si je různě naklánět na svou stranu.

Všechny tyto lidmi zamilované “alternativy” k pravdě budou nyní démony a jejich služebníky velice podporovány a šířeny. Toto jsou tedy Satanovo taktiky na oklamání světa.

Zhlédnutí: 2153