Obrovský zájem o kosmonautiku vznikl v době, kdy započaly lidské lety na oběžnou dráhu Země. Laická veřejnost, neznalá fyzikálních skutečností, považovala cestu na oběžnou dráhu v chemické raketě za skutečný začátek lidských cest do Vesmíru. Okamžitě začly vznikat rozsáhlé velkofilmy o dobývání Vesmíru v různých typech vesmírných lodí. Převážná většina populace žila v silné iluzi, že stačí jen vyřešit nějaké technické úkoly a lety ke hvězdám budou za sto let již běžnou záležitostí.

Jen hrstka lidí si uvědomovala, že lety na orbitu a na Měsíc z hlediska nejsou pro mezihvězdný let ani jako vstát z postele pro pěší cestu okolo Světa. Pokud totiž vztaneme z postele a přejdeme po místnosti, již máme prostředek pro pěší cestu okolo světa. Pokud ale vyletíme na oběžnou dráhu Země, ještě ani zdaleka nemáme prostředek jak letět ke hvězdám, protože touto rychlostí by tato cesta trvala stovky tisíciletí.

Pro laickou veřejnost není důležité, jak se věci ve Vesmíru doopravdy mají. Laická veřejnost se chce bavit. Chce něco zajímavého. Proto je dnes mnohem lákavější sci-fi filmy, které dokonale propracovaně zobrazí každému člověku přesně to, co chce vidět.

Skutečné věci snímané sondami z Vesmíru jsou proti tomu obsahově jen chabou náhražkou. Skutečné záběry jsou okamžitě přebírány sci-fi filmy a přetvářeny v něco vizuálně zábavnějšího. Většina lidí dnes už neví, co viděla ve sci-fi a co je skutečné, většina lidí se v tom nedokáže zorientovat a tak to nechává plynout.

Nyní budou prostředky lidské Vědy soustředěny na finální boj proti Bohu a vzpouru proti němu. Jak si lidé usmyslí, tak také udělají. Takové pokusy probíhají nyní například v CERNu. Sami si ověřte, že se již neřeší otázky vědecké, ale řeší se otázky duchovní. Probíhá zde boj lidské pyšné touhy vědět a vidět jako Bůh. Ta lidská pýcha je tak silná, že nikdo se nebouří kvůli financím které jsou na tento boj věnovány ani se nikdo nepozastavuje nad tím, že pro spokojený lidský život toto poznání nemůže mít pražádný vliv.

Ale čas, kdy Bezbožník bude moci přijít se již blíží, neboť to, co mu doposud brání lidé rychle otvírají.

http://public.web.cern.ch/public/en/LHC/Facts-en.html

LHC má umožnit nový pohled na podstatu hmoty a vesmíru. Vědci si od experimentu slibují odhalení takzvané temné či skryté hmoty, jejíž existence nikdy nebyla prokázána. Odborníci se domnívají, že dosud známe jen pět procent vesmíru a neviditelný zbytek tvoří právě skrytá hmota, zhruba čtvrtina vesmíru, a skrytá energie, 70 procent. „Pokud se nám podaří odhalit skrytou hmotu, naše znalosti budou zahrnovat 30 procent vesmíru, což by znamenalo obrovský pokrok,“ řekl Heuer.

Zhlédnutí: 1491