Vysvětlení pojmu vzkříšení a oslavené tělo

Oslavené tělo = nepomíjitelné tělo s vyšší energetickou hladinou, limity a možnostmi

Většina křesťanů v Církevních Organizacích si chybně myslí, že vzkříšené oslavené tělo je jakýsi éterický hologram, který už nemá žádné tělesné potřeby (např. jídla, spánku atd.) a už nezískává energii z jídla, ze Slunce atd., ale je místo toho napojené na jakousi energetickou infuzi, která do něj čerpá energii vedoucí “přímo z Boha”.

Ve skutečnosti však fyzické složení, vzhled, anatomie a potřeby vzkříšeného těla zůstávají stále stejné až do posledního vlásku. Jak řekl Ježíš: Ani vlásek z vaší hlavy se neztratí. Vzkříšené tělo má pořád tělesné potřeby získávání energie, ale uspořádané podle vyšší energetické hladiny na Nové Zemi a v Nových Nebesích.

Hlavní rozdíl mezi tělem před a po vzkříšení spočívá v tom, že vzkříšené oslavené tělo je nepomíjitelné, tedy nestárne a nepodléhá smrti, a má výrazně vyšší možnosti, limity, a energetickou hladinu uzpůsobenou pro život v Nových Nebesích a na Nové Zemi, kde bude výrazně vyšší energetická hladina, než zde na Staré Zemi. Jak je psáno v Bibli, na Nové Zemi budou plody lákavé k jídlu, nebeské mocnosti budou zářit sedmkrát jasněji a práce lidí půjde nepoměrně snadněji s vyšší úrovní energie.

Je zajímavé, že spoustu křesťanů se těší na to, že jejich vzkříšené tělo bude údajně mít nejrůznější nadpřirozené schopnosti. Například že budou moci chodit skrze zdi, létat, instantně se teleportovat na třeba do jiné galaxie “silou myšlenky” (jako ve Star Treku transwarpovým přenašečem) a podobně. Ve skutečnosti ale Bible nikde neříká, že vzkříšené tělo bude mít takovéto “superschopnosti”, ne nepodobné postavám ze superhrdinských filmů, ani to není důvod pro vzkříšené tělo. Ve skutečnosti vzkříšené tělo znamená tělo, které je nepomíjitelné (tedy nepodléhá stárnutí a smrti) a které má výrazně vyšší limity, možnosti a energetickou hladinu, v souladu se životem na Nové Zemi a v Nových Nebesích.

Views: 18