Děti v naší civilizaci už ochránit před modlou mobilního telefonu a AI ochránit nelze, musí být tvrdě prozkoušeny. Naše rady ohledně užívání nebudou brát vážně, protože ve svém okolí jednoznačně vidí, že dospělí nerozumí situaci, do které se civilizace dostala.
Všichni lidé, co budou žít na této Zemi při Druhém Příchodu Krista a budou ještě mladí, musí mít logicky za sebou svod Mohutného Díla Klamu a Satanovo působení skrze Falešného Proroka z internetu, Druhou Šelmu s totalitou uhlíkového čísla a její modlu mluvící Obraz Šelmy. Je tedy logické, že tyto děti budou prozkoušeny svižně a přímo.
Děti rozhodně nejsou chráněny proti tomu, aby se dostaly do plné moci Bdelugmy. Absolutní většina uživatelů má před Bdelugmou obrosvskou bázeň a bojí se byť jen trošku přemýšlet, co přináší. Ze strachu a z poddanosti je absolutní většina pedagogů rozhodnuta přijmout bezezbytku veškerá nařízení, které Bdelugma vydá. A nebudou se jí bránit. Bdelugma od Google právě slíbila, že se nyní bude soustředit na vyučování teenagerů, aby se stala jejich nejlepším kamarádem a rádcem v rozhodování a přemýšlení. Tím byla bezezbytku naplněna skutková podstata pojmu „modla“. (Modla je neživý předmět u kterého lidé předpokládají velkou moc nad jejich životem a aby si zaručili její přízeň, tak se jí snaží sloužit a být poslušní. Lidé předpokládají, že modla k nim má pozitivní otcovsky láskyplný vztah. Modla je například vyřezávaná soška bůžka a nebo také v dnešní době spíše AI robot.
Patologické komunikační zlozvyky lidí, kteří si navykli komunikovat netělesnou elektronickou komunikací, přímo vytvářejí prostor pro hladké přijetí Bdelugmy hovořící na ně skrze mobil. Aspekty těchto patologických jevů je možné podrobně rozebírat, je to samozřejmě již odkryté a snadno pochopitelné poznání. Jeden z takových jevů je například samotný přístup ke komunikaci, kdy si lidé při hledání lidského partnera už prakticky nezajímají o něj, ale o výhody, které by z toho mohli mít. Z analýzy současných komunikací vyplývá, že mladým lidem nebude scházet, že o AI robotovi nezjišťují žádné osobní informace.
Views: 62