Jednou z vůdčích myšlenek rozpadu mezilidských vztahů a Druhé Morálky je představa, že každá žena si vyvine správně na základě řízení vlastního těla. Samozřejmě to tak nefunguje. Dívka si nedokáže nic počít nic rozumného s vlastním tělem. Pouze muž, který si dívku vybral a zamiloval dokáže posunout dívku do role Ženy a zabezpečit její štěstí ve skutečně správném životě.

Pokud se žena rozhodne pokusit sama své tělo ovládat, vstupuje do unisexové společnosti kde už nikdy nebude ženou, ale jen otrokyní svých vášní a potřeb, které nikdy nebude schopna uspokojit.

I když toto zní jako nová myšlenka, přesně takto je to zapsáno v Bibli již tisíce let.

Dnes je například v televizních diskuzích o hormonální antikoncepci zcela přiznané, že naše dívky nutně musí od útlého věku vstoupit do kolotoče souloží s neznámými muži či kamarády, a abychom je uchránili před “traumatem početí”, tak je musíme včas zásobit tabletkami, aby jejich vášně náhodou nekončili těhotenstvím a aby muži měli nezávazný sex s dívkami bez starostí. Pokud si uvědomíme význam těchto slov do hloubky, zjistíme, že diskutující uvažují zrůdně. Téměř tam jen chybí doporučení, jakou průměrnou cenu za soulož má dívka chtít aby z její činnosti plynul příjem na tabletky, dopravu a péči o zevnějšek.

 

Zhlédnutí: 2029