Snaha zrovnoprávnit pohlaví i ve smyslu úlohy v rodinném životě vede k tomu, že lidé vůbec nechápou, k čemu se má použít jejich tělo a co mají správně dělat, aby cítili spokojený život. Nastává situace, kdy lidé vymýšlí Druhou Morálku, která sice dává jakýsi logický smysl, ale těla všech lidí jsou nespokojená a mysl nešťastná. Nikdo ale nemůže najít poznání pravdy, proč tomu tak je.

Příčinou je úplné odstoupení od Boha a naprosté odstoupení lidí od Božích přikázání. Tento fakt ale lidi, kteří se staví do úplného odporu vůči Bohu nechtějí nikdy ani slyšet, ani tomu porozumět.

Ženy si myslí, že muži milují samostatné, společensky úspěšné ženy

Tento názor ženy získávají převážně z televize, kde jsou takové příběhy běžné, protože jsou oblíbené. Zde se uplatňuje fenomén takzvané televizní reality, tedy že nejvíc je znázorňováno to, jak to ve skutečnosti není, protože znázorňování skutečnosti je nudnější než znázorňování nereálna, které je divácky přitažlivější. Ženy milují pohled na hrdinky, které si samy volí muže, kterým potom můžou vládnout. Je pravda, že samostatné ženy můžou mít muže k uspokojení své touhy po sexu, ale pořád platí fakt, že žena může založit pouze neúplnou rodinu.

Žěna umí pouze otěhotnět s někým, koho si vybere a dá mu své tělo. Žena nedokáže získat muže svými činy tak, aby jí svobodně a nezávisle miloval. Může se mu pouze nabídnout. Samozřejmě že se náhodně může stát, že žena se chce sama nabídnout muži, který si jí zároveň vybral, ale vzhledem k rychlosti internetového seznamování, s jakou se ženy mezi muži pohybují, se to stává stále méně pravděpodobné. Ženy totiž ve své neomezené potřebě najít “to nejlepší” nedokážou najít více času na zjištění toho, zda už náhodou nenašly někoho skutečného.

Samostatné a úspěšné ženy tedy seženou krasavce na sex, ale nikdy nebudou manželkami a nezažijí život ženy manželky, ke kterému patří odevzdání a spolehnutí se na muže. Zůstanou navždy opuštěnými bytostmi, které neví, co se svým tělem. Muže budou používat jen jako náhodné partnery, kterým budou chtít nesmyslně vládnout. Budou zakládat neúplné rodiny a ve svém životě budou stále střídat muže, přičemž žádný jim nikdy nenahradí manžela se kterým nejsou, tedy otce jejich dětí. S tím jediným by totiž měly společný plod života.

Ženy nechápou, proč muži přesto chtějí ty hloupější ženy

Protože za hloupé považují takové ženy, které se nechtějí chovat jako muži. Ale šťastný život ženy nespočívá v tom, že se bude chovat jako muž. Štastný život ženy spočívá v tom, že bude plnit svojí přirozenou roli ženy a tím umožní muži, aby také mohl žít život v roli muže.

Share This