Stejné role muže a ženy nebaví ani jednoho

Ideálem unisexové společnosti je úplné vyrovnání práv muže a ženy. V doslovném slova smyslu, ve všech aspektech činností a chování. Již teď se ale jasně ukazuje, že takto pojaté sjednocené role nebaví ani muže, ale ani ženy. Muž se ženou si totiž nemohou nic nabídnout kromě sexu a s ním spojeného uspokojení.

Současná mladá žena nepotřebuje nic konrétního, stačí jen fantazie

Mladá žena je učením o ženské emancipaci v klamu. Zabezpečení a plán pro život hledá sama u sebe. Žena si myslí, že sama sebe promění z dívky v ženu. Žena si myslí, že nepotřebuje muže, který by jí vyvýšil do role manželky tak, aby byla svému muži ozdobou a radostí.

Současná žena má společensky vnucenou představu, že nechce nikomu otročit a že si vybere svého muže z nekonečné internetové nabídky tváří dle vlastních tužeb. Jediné, co pak u muže potřebuje, je dobrý vzhled a poslušnost a svolnost muže. Tyto požadavky na muže jsou ve velkém kontrastu s potřebou ženské duše.

Novodobá ženská touha po násilí a vzrušení z trýznění

V současnosti se toto projevuje chorobnými touhami po násilí a fyzickém mučení po vzoru “odstínů šedi”, ve kterém zmatené duše žen hledají slast podřízení se muži. Paradoxně ženy vyžadují, aby si samy nadiktovaly a určovaly, jak mají být ponižovány, což je potřeba která popírá sama sebe.

Žena tedy dnes nabízí svou krásu a tělo, kterou chce vyměnit za poslušnost muže. Zároveň se ale nechce cítit nijak svázána ani do něčeho nucena, chce si žít podle svého. Tím tedy nabízí jen nejistotu. Život s ženou s tímto uvažováním je pro muže často únavnější než samota, proto od takové ženy odchází snadno.

Muž nemůže nabídnout žádnou hodnotu do vztahu

Muž cítí, že mladé ženě nemůže nic nabídnout ani vymyslet dobrý plán pro její tělo. Žena po muži nepožaduje, aby něco nabízel k přijetí. Nežádá muže, aby rozhodoval za ženu komu a jak své tělo dá. Navíc s tím, jak vstupují do sexuální života děti z rozpadlých rodin, nemá nikdo představu o tom, jak by měl vztah vypadat. Nová generace je vyučena, že vztah znamená dočasnost, nejistotu, nedůvěru a snadnou výměnu Partnera za lepšího.

Muž tedy může dnes nabídnout ženě hlavně vzhled a naplnění nereálných fantazií pomocí lhaní. Vznik fenoménu metrosexuálů je prostou reakcí na zmatené preference žen, které vytváří tuto poptávku, která jim zároveň hluboce nevyhovuje. Ženy k tomu chlapce a muže nutí, i když to samy takto nechtějí. To je spojené s fenoménem zmatení, nazývaným “chci přesně to, co nechci”.

Ženské zamilovávání se do hlupáků jako důsledek nepochopení situace

Neustále sílící přesvědčení žen, že se neustále “zamilovávají do hlupáků” je samozřejmě odvozené od praktických zkušeností. V praxi je totiž obvyklé, že ženy marně považují sexuální potřebu mužů za potřebu se o ně konkrétně starat a poté co někomu nabídnou své tělo, domívají se, že založily rodinu a zahajují vysilující boj o udržení muže ve své blízkosti. Žádný muž ale není rád, pokud se mu vnucuje žena kterou nedokáže milovat. Proto je většina žen současnosti zklamána a své vztahy s muži hodnotí hlavně díky těmto zkušenostem.

Nefunkční matematika současných vztahů

Translate »