Lv 19,28  Nebudete svá těla zjizvovat pro mrtvého ani si dělat nějaké tetování. Já jsem Hospodin

Tetování, jizvení, piercing (atd) je dnes velice modní záležitostí. Dříve než se pro takové označení těla rozhodnete, přečtěte si prosím tento článek

Tetování, jizvení, piercing, tedy označení těla symbolem, je v naprosté většině vždy démonické. V mnoha různých kulturách v průběhu dějin se tyto praktiky prováděly a provádějí jako obřad k uctívání démonické říše. Tetování často obsahuje skryté satanské symboly, odvozené od dávných kultů, zvěrokruhu a symbolů věštění. Převážně se k tetování používají okultní symboly, dle pravidel Duchovního BojeDémoni si své služebníky (a lidi ve svém područí) velmi rádi označují!

Tetování, jizvení, piercing je určeno k tomu, aby se lidé pro službu démonům (a jako jejich vlastnictví) označovali na těle symboly

Tetování se proto touto tématikou zabývá především, například na českém internetu stačí zadat jakékoliv démonické jméno, padlyandel, fallenangel, a na tetování s označením Satana jistě narazíme. Symboly zcela mimo tento rámec, nebo kreativní nápady jsou spíše výjimečné, nicméně jako označení těla umělým symbolem a s tím spojeným zasvěcením a prokletím dostačují (jde o symboliku).

K tetování, jizvení, piercingu, tedy označení těla symbolem, nutí člověka démon

Takto puzený člověk prostě nemá klid (má neustálé nutkání k tomu), dokud si své tělo nenechá označit symbolem démona. Dostává se tak do prokletí, tedy do vlivu démona, který začne ovlivňovat jeho život, jeho jednání, jeho okolí a protože démoni lidi nenávidí a snaží se jim jen škodit, takový člověk je prokletý ve smyslu všeho zla, co si pod tímto pojmem představíte.

Radu jak pomoci proti prokletí najdete zde: Řešení problémů s démony, vysvobození, Boží pomoc

Snad nikdy neměly módní výstřelky takový vliv na lidstvo jako dnes. Při současných systémech komunikace může módní výstřelek oběhnout celý svět během několika týdnů či měsíců.

„Nepřidáš se k většině, páchá-li zlo.“ Exod. 23,2 „Můj milý, neřiď se podle zlého, ale podle dobrého.“ 3. Jan. 1,11

Žel módní výstřelky mají většinou původ v magii. Mnohé pocházejí od takzvaných celebrit. Podívejme se, co Bible říká o některých výstřelcích:

„Nebudete jíst maso s krví, nebudete se obírat hadačstvím ani věštěním. Nebudete si přistřihovat na hlavě vlasy dokola, nezohavíš si okraj plnovousu. Nebudete svá těla zjizvovat pro mrtvého ani si dělat nějaké tetování. Já jsem Hospodin.“

Všimli jsme si, že snad každý, kdo je nějak zapojen do magie, má na sobě nějaký znak nebo tetování. Démoni si své služebníky strašně rádi nějakým způsobem označují.

Příbuzné články:

Sebepožkozování, sebetrýznění, sebezraňování, piercing, vysvětlení

Řešení problémů s démony, vysvobození, Boží pomoc

Klíčová slova: Nebezpečí tetování, symboly tetování, tetovací studio, způsoby tetování, tetování, tetovací studio, motivy tetování, tatoo studio, tatoo, symboly tetování, studio tatoo, studio tetování, tetovat, nechat si vytetovat, označit tetováním, nebezpečné tetování, problémy tetování, problematika tetování, symbolika tetování, umělecké tetování, klasické tetování, důvody tetování, důvod tetování.

Symboly tetování jsou velmi často satan, drak, démon, nephilim

Symboly tetování jsou velmi často satan, drak, démon, nephilim

Views: 4752