… je stejný nesmysl jako “tajuplná síla, kterou benzínová pumpa přitahuje auta”.

Tu a tam se v článcích a studiích fenoménu rozpadu mezilidských vztahů hovoří o tom, že vztahy jsou dnes špatně a že ženy by měly více používat “tajuplnou sílu”, kterou můžou ovládat muže. Údajně tak má žena dosáhnout “svých cílů”. Je to snaha vnést esoteriku do tak jasné věci. Jídlo také nemá žádnou tajuplnou sílu, pomocí které přesvědčuje lidi, aby bylo milováno. Prostě lidé jídlo chtějí, potřebují a mají rádi. Stejně tak muž ženu chce, potřebuje a má rád. Úplně stačí, když žena muži toto usnadní a není nesnesitelně nepříjemná.

Články také často hovoří o tom, že degenerují muži. Toto tvrzení většinou ženské autorky užívají jako omluvu pro ženské chování. Pravdou je, že v západní společnosti se změnily ženy a v tom je ta chyba vedoucí k požkození mezilidských vztahů. Všechny ženy chtějí být jako muži, ale žádní muži nechtějí být jako ženy. To co ženy vnímají jako degeneraci mužů (vidí ale jen degeneraci vztahů k ženám a tím pádem k rodině) je ve skutečnosti mužská reakce na změnu ženského chování.

Díky společenským změnám a unisexové společnosti je dnes ale pro muže lepší být sami, je to méně ponižující. Případně muži využívají, že se na ně nějaká samostatná žena nalepí a stará se o ně. Pouze neuvěřitelně vzácnou shodou náhod je mužova zamilovaná žena zároveň svobodně přesvědčena, že toho muže chce. Všechny nauky současné společnosti nutí ženu aby se nepoddávala, aby hledala “něco lepšího”. Ženy jsou vyučovány, aby samy sebe proměnily z dívky v ženu a aby se rozhodly, co bude s jejich tělem. Také je zajímavé, že ženy si budují představu, že jejich muž bude od prvního do posledního vše dělat jen pro ně. Muže, který by jim ale sloužil rád a dobrovolně, potkají ale jen jednou za život a dle dnešní praxe ho zaručeně nepoznají od davu.

A hle, tvořím nové. Ženy se budou ucházet o muže…

To je jasně vidět na odlišném složení současných Partnerských párů. Většinou se dnes jedná o muže, kteří využívají fakt, že se na ně nějaká žena přilepila. Není to ale moc zábavné, takové přilepení nikdy nenahradí vlastní ženu, kterou muž bude milovat.

Je to typický příklad toho, jak jsou bezbožné články o odstoupení lidí od Boha vždy slepé a jen škodí pocitem beznaděje a návrhem řešení v okultizmu. Bezbožné články nevyučují, neříkají v čem je chyba a proč se to děje. Většinou i přiznávají, že neznají žádné řešení. V tom jsou podobné jako by reportér popisoval nakažené v mohutné smrtící epidemii, naprosto přesně by popisoval jejich symptomy a nakonec vše završil popisem původního krásného stavu, kdy byli všichni zdraví a šťastní.

Typický případ článku, který nevyučuje, jen popisuje a vzpomíná na lepší časy:

Psycholožka: Z žen jsou chlapi, otcům chybí autorita, děti jsou chudáci

 

Zhlédnutí: 912