Tajemství božích věcí – Henry CLOUD. Esoterika míří mezi křesťany, The Secret pro křesťany

Tajemství Rhondy Byrne oslovilo miliony čtenářů po celém světě a nepochybně patří k Satanovo úspěšným kampaním dnešní doby. Zatímco Tajemství bylo určeno především pro lidi, co by rádi kupčili s Universem (tedy upisovali se nevědomky démonům), v této knize je již mířeno přímo do řad křesťanů, kteří mají smýšlení spíše zaměřené na tělesný rozum.

V této knize stejné série autor Henry Cloud nabízí křesťanskou variantu zákona přitažlivosti (což je prakticky evangelium prosperity v čisté podobě) a základní zásady uvádí do klamných souvislostí s křesťansko-židovským učením.

Satan tak připravuje ultimátní past pro křesťany, kteří chápou křesťanství tělesným rozumem a spíše inklinují k evangeliu prosperity, získávání a ovládání jiných. Přesně takto se v době konce projevuje Duch Bezbožnosti mezi křesťany. (tedy uprostřed Božího Chrámu na Zemi)

Důležitým varováním je fakt, že pouhým lidským rozumem není možno se postavit inteligenci padlého cheruba, proto kdo by chtěl rozklíčovat jeho klam (který logikou světa vychází jako správný), bude v obdobné situci jako by hrál šachy s DeepBlue.

Ale nejspíš ještě mnohem hůře, protože tento protihráč má ještě další páky jak zvítězit mimo hru. Pouze důvěra v Pána Ježíše Krista a přimknutí se k jeho slovům a varováním dává jedinečnou možnost vše odhalit!

Bylo by zajímavé vědět, kolik křesťanů tuto knihu dostane nebo obdrží v rámci Vánočního běsnění.

Autor

Dr. Henry Cloud (nar. 1956) je úspěšný americký psycholog a odborný konzultant. Je autorem a spoluautorem řady publikací, jichž se prodalo přes čtyři miliony výtisků. Vystupuje v rozhlase a televizi, včetně ABC News a PBS, a jeho příspěvky se objevují v prestižních novinách Los Angeles Times, The New York Times, The Boston Globe a dalších. Pořádá přednášky na téma osobního růstu a partnerských vztahů a často přednáší i na mezinárodních fórech. S manželkou a dcerami žije v Los Angeles.

Views: 1726