Lidé nechápou co se děje a nepochopí to, protože nemohou akceptovat Pravdu, skutečnost, realitu

Lidé vždy udělají co si usmyslí. Ihned jak TO JDE. Mnozí přemýšlí nad otázkou, zda může malé množství lidí držet v šachu celé lidstvo. Může. Máme k tomu Mluvící Obraz Šelmy, který tu moc má. Malé množství lidí drží v pasti celé lidstvo, protože MŮŽE a JDE TO UDĚLAT.

Už několik let probíhá válka satanistů (služebníků Šelmy) proti lidem celého světa. Internet a netělesná komunikace lidí ( Mluvící Obraz Šelmy) jsou jejich mocí. Hlavním nepřítelem služebníků Šelmy jsou nyní velké země, které se nechtějí podrobit satanistické doktríně. Proto jim zuřivě chtějí vyhlásit válku a zničit lidi na obou stranách. Samozřejmým důvodem pro tyto kroky je náboženský aspekt. Kdo si toto neuvědomí, bude pořád jen tápat a marně hledat vzájemné souvislosti.

Lidé si samozřejmě této moci všímají a dávají jí různá jména: “NWO, deep state” a podobně. Pokud ale člověk neakceptuje Pravdu, zůstane oklamaný. Jak praví Písmo, Bůh v posledních časech sešle mohutné dílo klamu tak aby se do lží zamiloval každý kdo nepřijal lásku k Pravdě a neměl tak žádnou výmluvu.

Satanistická doktrína má následující koncept, který oni chtějí dosáhnout:
Nejprve způsobí konec peněz, tak aby nemohl nikdo kupovat ani prodávat bez jejich přímé kontroly (alespoň “číslo jména Šelmy”). Tím vytvořit lidmi nesvrhnutelnou totalitní moc. Vše musí postupovat takovou rychlostí, aby to vypadalo jako že si za to lidé mohou sami. Tomu napomáhají kolaborativní vlády. Také budou chtít zabít (odstranit) každého, kdo se nepokloní lživé Šelmě. Totalita poté naoko padne a předá vládu velmi zvláštní identitě, které se všichni lidé budou klanět jako by to byl Bůh.

Obyvatelům budou samozřejmě předhazovány nejrůznější politické loutky, aby si lidé mohli ZBYTEČNĚ vybíjet vztek na těchto nastrčených lidech.

Zhlédnutí: 6