Vysvětlení pojmů reinkarnace, co za tím skutečně vězí a jakým způsobem jsou lidé klamáni

Reinkarnace se netýká lidských duší, pouze osobní démoni lidí, kteří lidi dprovázeli celý života a vědí o nich skoro vše, se snaží vnutil lidem myšlenku o přemísťování lidských duší tak, aby se mohli vydávat za lidi. U lidí co otevřeli okno do duchovního světa také mohou démoni vyvolat představu, že si vybavují svůj minulý život. Jedná se ale pouze o iluzorní představu vnucenou démonskou vizualizací.

Mnoho východních démonských náboženství vyučuje přesvědčivé nauky o převtělování duší, o karmě, o odčinění špatností z minulých životů. Příběhy jsou to velmi věrohodné díky své bohatosti, tu a tam podpořené “důkazy” v podobě “vzpomínek na minulé životy”. Jde samozřejmě o SATANSKÝ TRIK, i když se nejedná o zcela vymyšlený jev.

Převtělování se prakticky děje, netýká se však lidských duší, týká se přemísťování osobních démonů, kteří o svých lidských hostitelech vědí téměř vše.

PŘEVTĚLOVÁNÍ SE NETÝKÁ LIDÍ, ALE JEJICH OSOBNÍCH DÉMONŮ.

Převtělování se tedy skutečně odehrává, ale netýká se nás lidí. To pouze démoni z lidí dělají hlupáky. Karma znamená v překladu Příčina.

Učení o převtělování lidských duší je tedy nepravdivé a je člověku nepřátelské, protože ho chce zmást a odvést co nejdále od Boha Stvořitele. Lživý záměr učení o reinkarnaci poznáme bezpečně podle toho, že zcela vždy vystupuje proti Bohu a svaté Boží Spravedlnosti a proti Pravdě.

Příbuzná témata k pojmu reinkarnace

Příběhy reinkarnace 21 gramů.

Zhlédnutí: 3586