Cílem je, (jak je u Satana běžné), lidi oklamat tak, aby nic nepoznali, až přijde skutečný Bezbožník.

Satan pracuje na tom, aby lidi naučil, že zlo se vždy projevuje zjevně a otevřeně. Když už nemůže zastavit ty, kdo vyučují o příchodu Bezbožníka a jeho celosvětové vládě, snaží se lidskou mysl zpracovat tak, aby se utvořila asociace: co je hezké (dobré, příjemné, mírumilovné), to nemůže být od Satana

Zejména skrze obrazy přijímané lidským podvědomím skrze filmy, PC hry apod. utváří v lidské mysli obraz Bezbožníka, (který už brzy nastolí svou světovládu), jako odporné stvůry, která se bude projevovat zcela v souladu se svým charakterem.

Cílem je, (jak je u Satana běžné), lidi oklamat tak, aby nic nepoznali, až přijde skutečný Bezbožník. Protože díky pacifikaci fikcí lidé ztratí schopnost rozlišovat, které zrakové vjemy jsou realita, a které fikce, budou pod vlivem médií stále očekávat příchod nějaké zrůdné a zlé entity (v případě, že si vůbec uvědomí, že má Bezbožník přijít). Skutečný Bezbožník ale přijde jako bytost, která na světě nastolí falešný mír a pokoj a pro lidi, kteří mu nebudou odporovat, bude jeho vláda dobrá. Lidé, kteří budou důsledně a lživě vyučeni, že příjemné věci nejsou od Satana, tak nebudou schopni tohoto světovládce správně identifikovat jako Bezbožníka ohavnost, zcela podlehnou jeho klamu a bez odporu také přijmou označení znamením šelmy.

 příbuzný článek:

https://odkrytepravdy.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/

https://odkrytepravdy.cz/slovnik/druha-moralka/

https://odkrytepravdy.cz/odkryte-lzi-v-okultizmu/vlny-evoluce-uvod/

https://odkrytepravdy.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/falesny-spasitel-prijde-jako-nejvetsi-dobrodinec/

 

Zhlédnutí: 846