Víme, že paranormální a “nevysvětlitelné jevy” jsou snadno vysvětlitelné činností démonů, kteří se nás snaží všemožně oklamat a přivést na cesty falešných učení a chybných názorů. Také rádi podporují naši pýchu. Vše proto, aby nás dostali co nejdále od poznání Pravdy.

Mnoho lidí se pokouší nadpřirozené jevy zkoumat, ale používají CHYBNĚ ZVOLENÝ postup. Při zkoumání nadpřirozených jevů totiž rovnou předpokládají, že se jedná o neosobní, tupé a automatické síly bez inteligence. Tento chybný postup zaručuje, že NIKDY nebude odhalena Pravda.

Zcela vyloučí možnost, že by se mohlo jednat o činnost přinejmenších stejně inteligentních bytostí, jako jsou sami výzkumníci. Je ironií, že původcem “postupů jak nadpřirozeno zkoumat”, jsou většinou sami démoni, kteří tyto takzvané postupy vyučují lidi skrze channeling. Sami si můžete zjistit, odkud postupy a zařízení na zkoumání nadpřirozena pocházejí.

Znamená to, že takoví výzkumníci přímo vbíhají do pasti, kde s nimi bude libovolně manipulováno.

Denně se s tímto setkáváme při výzkumech skeptiků a v diagnózách psychologů, kteří řeší vzpomínky na mimotělní zážitky, na zážitky jiných lidí před narozením pacienta a podobně.

Podobenství: Skeptik zkoumá nadpřirozené jevy směšným způsobem

Podobenstvím o naivním chytání zlodějů:

Ředitel supermarketu se rozhodne, že přijde na to, jakým způsobem mizí zboží z krámu. Nechce se mu věřit, že by existovali zloději. Postaví proto doprostřed marketu na kruhový stůl hromadu zboží a namíří na ní kamery a světla. Okolo rozestaví hlídku detektivů a celý den všichni sledují, zda se nějaké zboží samovolně neztratí. Kapsáři co chodí okolo vůbec nechápou, proč všichni z ochranky sledují zboží na stole uprostřed kamer.

Stejným způsobem skeptici loví nadpřirozené jevy. Namíří na něco kamery a čekají, že uvidí něco.

Stejně jako před hloupou ochrankou v marketu má zloděj absolutní moc protože ho tímto způsobem nikdy nechytí, tak démon má absolutní moc nad tím, co skeptici zachytí na svých kamerách při lovení nadpřirozených jevů.

V čem dělají skeptici chybu: Jednoduché. Stejně jako v případě nesmyslné akce hlídání stolu v supermarketu, tak i skeptici nevěří, že za nadpřirozenými jevy se skrývají inteligentní bytosti se zájmem je podvést a oklamat. Snaží se své záhady zachytit na kameru jako by to byl mrtvý, samovolný jev bez inteligence.

My, jelikož do světa démonů nevidíme, jsme prakticky při zkoumání těchto jevů odkázáni na dvě věci:

  • A) na to, co nám bytost/démon řekne a čím se nám projeví. (Zde ale musíme počítat s tím, že všechno, co se dozvíme, je inteligentní bytostí vymyšleno proto, aby nás to oklamalo)
  • B) na vyšší autoritu, nadřazenou démonům, která nám o tom něco poví, případně nám dá nějaké poznání a moc v těchto věcech

V případě B) pak máme nesmírnou výhodu, protože můžeme použít vědomosti, které ony původce nadpřirozených jevů odhalí a usvědčí. Jelikož tyto informace o démonech od našeho Otce Stvořitele Boha máme, nejsou pro nás paranormální jevy záhadné a jejich původce můžeme snadno odhalit.

příbuzný článek:

Strašení, zjevení, podivné úkazy po spiritizmu, člověk, který otevřel duchovní okno

https://odkrytepravdy.cz/spitizmus-vyvolavani-duchu-kontakty-se-zemrelymi/

Poltergaist

Noční můry, živé sny, sny mezi spánkem a bděním

Zhlédnutí: 211