Mezi členy Církevních Organizací a mezi lidmi, kteří jsou “CO” nuceni poslouchat a sloužit se začíná šířit názor z Ducha Bezbožnosti, který říká, že:

“To že v Bibli nejsou zmíněné mimozemské civilizace ještě přeci neznamená, že neexistují. Přeci Vědecké* důkazy** jasně ukazují, že takový názor je zastaralý.”

Toto je pilíř Satanova klamu, kterým oklame celý svět

Toto je Satanovo hlavní věta a argument, díky kterému se mu podaří vyhlásit sám sebe za falešného boha a otce všech lidí. Musí přeci vytvořit iluzi, že existuje jakási “vědečtější” varianta Bible a do ní se pak vloží jako “vědecky objasněný bůh”.

Kdo pomáhá této nauce, slouží Satanu v tomto díle klamu na ostatních lidech. Kdo s touto větou souhlasí, buď nyní učiní pokání, tedy “změnu smýšlení”, čímž potěší Boha nejvíce, a nebo se zatvrdí a bude touto naukou dál zabíjet lidi. Ti, kteří jsou takzvanými “vědeckými ateisty” jsou nyní zcela vydáni napospas Satanovi, který v okamžiku, jak skrze Vědu a média vydá rozkaz, musí se mu poklonit a okamžitě ho uznat jako pána a otce všech lidí.

Bible nic nevynechala, naopak Satanovo Vědy se jen snaží zmást chápání biblických pojmů. Více v článku kategorie slov s vylhaným významem.

více na:

Příběh všech příběhů – skutečný příběh našeho Světa

https://odkrytepravdy.cz/nova-proroctvi-a-sluzba/taktiky-satana-na-oklamani-sveta/


 

* Lidská Věda slouží k popírání Boha. Má to ve svých stanovách.

** Pro vědecká tvrzení o času a vesmíru neexistují žádné důkazy. Vše jsou jen fantazie a představy, které se navíc stále mění.

Share This