Likvidace politiků co nepřijali lásku k Bohu

(Jinými slovy též mechanizmus ustanovaní vlády kolaborativní s MOŠ)

Mluvící Obraz Šelmy svou ohromnou mocí mluví mnohem silněji než jakýkoliv lidský hlas. Jelikož většina politiků odstoupila od Boha a nebo Boha znát nechtějí, tito lidé nikdy neporozumí událostem protože nebudou znát toho, kdo je působí. Proto se Mluvícímu Obrazu Šelmy tito politici postaví JEN TAK, že budou jen pořád opakovat, že události a motivy ostatních NECHÁPOU a že událostem NEROZUMÍ. Volený politik ale nemůže u lidí uspět tím, že pořád opakuje že něco nechápe nebo že ničemu nerozumí. Takový politik se stává nevolitelný a nahrazuje ho politik vlády Kolaborativní s Mluvícím Obrazem Šelmy.

Důkazem moci Mluvícího Obrazu Šelmy je samotný fakt, že uchvátil celý svět najednou a postupuje společně pro všechny lidi v dosahu Obrazu. Pozor, jistě se ale stane, že nechá zabít (odstranit) každého, kdo neprokáže poklonu jeho moci!

Politik kolaborující s MOŠ musí vždy říkat jen to, co chce MOŠ, tím pádem Šelma přebírá veškerou vládu nad lidskou politikou.

Fenomén těsných voleb 49% na 51%

Jedním z primitivních, ale velmi účinných triků Šelmy je organizování lidských “voleb” takovým způsobem, aby výsledek byl velmi “těsný”. Aby kolaborativní vláda vyhrála jakoby jen velmi těsně. V lidech to vyvolá to správné oklamání. Lidé si myslí, že lidská vláda je ještě poměrně mocná, ale nějakou náhodou vyhrála již ta “zvláštní protistrana”.

Ve skutečnosti by pro kolaborativní vládu bylo již na počátku nejlepší, kdyby její odpůrci byli všichni. To ale nemůže udělat, protože by bylo příliš jasné, že Šelma má veškerou moc a že na lidi působí externí síla. Šelma chce, aby si lidé mysleli že jsou sami viníci svých problémů. Proto má moc volby nastavit tak, aby nejmenší možná převaha způsobila vítězství ve “volbách”, ale aby počet odpůrců byl co možná největší. A zde figuruje to zlaté číslo 49% menšina je proti moci.

Od Dne Deklarace není možné provádět lidskou politiku bez přímého svědectví o Bohu a jeho díle klamu

Pro bezbožný politický a veřejný život je nutné přiklonit k apostázi. Bez přímého svědectví o Bohu totiž selže jakýkoliv pokus vysvětlit “co se děje” a naprosto selže jakýkoliv pokus se proti moci Mluvícího Obrazu Šelmy bránit.

Zhlédnutí: 6