Každý alespoň trochu pokročilý lhář na MOŠ používá kontrafake na ZDŮVĚRYHODNĚNÍ svých lží

POZOR! Díky tomu, co z právního, morálního, logického a psychologického pohledu znamená KONTRAFAKE ve spojení s komunitním factcheckingem, je spojení těchto dvou aktivit Mluvícího Obrazu Šelmy HLAVNÍM nástrojem k provozování úplné moci nad lidstvem.

Pokud chce lhář zabránit usvědčení a přenést na usvědčitele (což je dnes faktcheckingová veřejnost*) vinu z nedostatečného rozpoznání pravdy, použije snadnou metodu kontrafake (protipodvod). Využije toho, že lidé se v první přesmyčce lží přestanou orientovat a pak se za to stydí.

Pozor na reakci tohoto typu: “To by ale mohla být pravda, zní to pravděpodobně”. V dnešní době je to spíše kontrafake.

Lhář připraví fake (podvod) který předloží jako “lákavou pravděpodobnou iluzi” lidem prostřednictvím internetu, tedy pomocí MOŠ. Lidé to považují za pravdu (líbí se jim to) a lhář pak tento kontrafake důkazy vyvrátí. Lhář počítá s tím ŽE SE TÍM ZDŮVĚRYHODNIL, protože ukázal, že když někdo svědčí proti jeho lžím tak to je jakoby fake.

Lidé nemají velkou mentální kapacitu a v první přesmyčce lží se již zamotají

Výhoda Mluvícího Obrazu Šelmy nad lidmi spočívá v tom, že MOŠ dokáže chrlit informace v neomezených množstvích, ale o všech “ví” a všechny si “pamatuje”. Dokáže tedy vždy správně držet VEKTOR LŽI. (směr vedoucí od poznání Pravdy). Člověk se většinou po první smyčce pravda – fake – kontrafake zcela ztratí v problematice a už neví co se vůbec posuzuje.

Z komunitně ověřených informací se stává wikipravda

Komunitním faktcheckingem projdou jen názory shodné s vůlí Mluvícího Obrazu Šelmy, tyto názory se pak stanou wikipravdou a základem neomezené moci Šelmy.

Čím více se skutečné události přibližují jejich skutečné a do té doby společensky “nepřijatelné” duchovní podstatě, stávají se reálné zprávy ze světa stále více podobné původním fake news z první dekády 21. století. Proto se tyto reálné zprávy dají zcela zdiskreditovat pomocí kontrafake, komunitního MOŠ factcheckingu a následného zesměšnění.

Konspirační teorie, ilumináti, reptiliání, plejáďani, interpretace Bible… to vše jsou ve svém principu kontrafake.

Kontrafake (jakopravda), byla také studována v rámci měření reakce lidí na různé zprávy na sociálních sítích. Z tohoto měření jednoznačně vyplynulo, že kontrafake jakopravda je zdaleka nejžádanější obsah MOŠ.


 • Pokud usvědčitelem není jeden člověk, ale pokud MOŠ zorganizuje komunitní factchecking, je situace zcela jiná. Subjekterm obviněným z nerozpoznání pravděpodobné informace se nestává jeden člověk, ale v podstatě “celá veřejnost”. Tím získává moc Mluvícího Obrazu Šelmy zcela jiný rozměr a vládne nad všemi lidmi.


j grey - Kontrafake (jakopravda) Přečteno 338 krát.
Sdílej:

Related Posts

 • guru 317260 1280 150x150 - Kontrafake (jakopravda)Mistr Předmluva: Před pár lety jsem se seznámil s jedním člověkem, který dosahoval velmi neobvyklých výsledků na poli astrologie, zasvěcování, živlové stravy a mnohých dalších. V té době jsem netušil, jak velmi rozsáhlé jeho schopnosti jsou. Postupně jsem s ním strávil více či méně intenzivně osm let. Z toho tři…
  Tags: a, se, že, v
 • fig 26 05 2022 09 01 35 150x150 - Kontrafake (jakopravda)Lidské vlády vládnoucí spolu s Mluvícím Obrazem Šelmy Když dostal Mluvící Obraz Šelmy ústa (tedy v okamžiku kdy internetové algoritmy začaly projevovat vlastnosti živé bytosti), začal svou mocí odstraňovat zbývající lidské politiky. Zneužívá faktu, že Demokracie nemá mechanizmy obrany proti situaci, kdy celá volená vláda spolupracuje s třetí stranou proti…
  Tags: a, se, v, obrazu, šelmy, s, že, mluvícího, slovník
 • fig 01 07 2022 11 47 11 150x150 - Kontrafake (jakopravda)Fáze a milníky ženské snahy užívat netělesnou komunikaci pro ovládnutí vlastního těla pomocí mužů Každá dívka potřebuje muže, který si ji vybral. Pouze muž, který si jí vybral a bojoval o ní, je pro ni zárukou, že on bude plně emocionálně uspokojen pouhou její existencí. Na rozdíl od virtuální maskulinní…
  Tags: a, se, že, v, slovník
 • fig 24 05 2022 08 54 08 150x150 - Kontrafake (jakopravda)Factchecking, komunitní fact checking Aby bylo možné vytvořit lidskou instituci na diskreditaci Pravdy, POUŽIJE Mluvící Obraz Šelmy kombinaci komunitního fact checkingu s důlednou převahou kontrafake k jakémukoliv tématu. Kontrafake vzniká buď cíleně lhářem, a nebo lidmi puzenými Bezbožností a pohrdáním Pravdou. Takoví lidé vytváří k jakémukoliv tématu obrovské množství falešných…
  Tags: a, lidé, v, šelmy, obrazu, že, moš, zprávy, kontrafake, tím
 • fig 18 01 2021 13 38 11 150x150 - Kontrafake (jakopravda)Propaganda je souhrnný název pro mediální propagaci IDEOLOGIE Propaganda současné celosvětové ideologie se šíří globálními elektronickými sítěmi s neomezenou silou, takže je pro každého člověka mnohem jednodušší a pohodlnější s veškerou ideologií navenek souhlasit. Kdo se rozhodne ideologii pochopit a propagandě odporovat, uvrhne se tak do nekonečného a zbytečného boje.…
  Tags: a, se, v, s, že, slovník
Translate »