Služebníci Ducha Bezbožnosti potřebují sklízet a koncentrovat takzvané “indigové děti” pro službu v šíření díla klamu, která musí přijít.

Veškeré informace a literatura o indigových dětech přichází od čarodějů, věštců, magiků, biotroniků, esoteriků (tedy souhrně od okultistů). Ti pro “indigové děti” a jejich rodiče připravují různé příručky a vedou je k okultní službě a k hledání jejich osobního démona (anděla, andělské bytosti, jemnohmotné bytosti).  Poté je vedou k zasvěcení démonu a iniciaci do démonské služby. Okolo indigových dětí se tedy vyskytují různá témata andělů a neviditelných jemnohmotných bytostí.

Název “indigové” je odvozen od barvy démonického (tedy nikoliv lidského) rozpoznávacího znaku, aury. Indigové děti poté přebírají satanské znaky, tedy povýšení, aroganci, pohrdání lidmi, která je maskována za falešnou lásku. Dobře se cítí pouze s “vlastními”.

Indigové děti jsou na okultních a esoterických webech samozřejmě identifikovány jako něco, co se připravuje na převzetí světovlády, je to pravda, budou sloužit Satanovi jako jeho přisluhovači v boji proti lidem v konečném velkém svodu.

https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=wgZmU-viEeHb8gfwkoDYCQ#q=INDIGOV%C3%A9+d%C4%9Bti

Jak vznikají indigové děti

 

Views: 3778