Biotronik je speciální moderní krycí název pro šamana, spolupracujícího s démonskou bytostí na úpravě teritoriálních práv.

Biotronik pracuje s takzvanými “geopatogenními zónami”, tedy s démonskými teritorii. Používá různé předměty, usnadňující démonským bytostem orientaci. Biotronik vůbec netuší, s jakými energiemi pracuje. Nazývá je tedy jen pracovními jmény.

Biotronika, feng-shui, šamanství, reiki a podobně, jsou jen různé názvy pro lidem nepřátelské a nebezpečné démonské služby.

Příklad démonického talismanu (ochranná kartička), který je sice úplně stejný jako prokleté předměty před tisíci lety, ale s novými “vědeckými” názvy vypadá i úplně neznámá věc jako “plusová energie” . Jak ale sami vidíte, jedná se jen o LŽI. Kdo přeci jen věří, že například na REIKI je něco vědeckého a že to není démonské, ale zajímá ho PRAVDA, nechť si prostuduje,  jak toto učení vzniklo a kdo jej lidem předal.

Jako příklad uvádíme zkrácený popis “Osobní Energetické Ochranné Kartičky”

Ochranná kartička je dílem …….., velmistra a učitele Reiki. Její účinky již ověřilo mnoho psychotroniků a stovky spokojených uživatelů. Jedná se o jedinečné a přitom jednoduché zařízení, jehož účinky nejsou časově omezeny, což znamená, že kartička neztrácí účinné hodnoty vlivem času. V kartičce je zakódována dvakrát plusová energie, což způsobuje vyzařování pozitivní energie pro všechno živé. Ochranná kartička je přenosná, lze ji tedy zapůjčit či darovat – její účinky se tím nemění. Kartičku není potřeba dobíjet či nějak čistit, dobíjí a čistí se sama bílým světlem ( kosmické záření ).  Co vše kartička umí : urychlení uzdravování organizmu a doléčení zdravotních potíží odstranění lokální bolesti dodání energie a vitality vylepšení osobní psychické harmonie ( např. stres, deprese..) celková ochrana organismu a posílení imunitního systému energetická stimulace a harmonizace čaker odklonění geopatogenních zón likvidace elektromagnetického smogu ochrana před mentálními útoky ochrana před odčerpáním energie jinými osobami likvidace negativních energií z potravin a nápojů.

Biotronika je tedy zlo, je to dezinformace, člověku nepřátelské učení. Biotronik je člověk, jehož prostřednictvím jsme vystaveni démonickému zasvěcování. Biotronika nemá nic společného s materialistickou vědou. Výsledkem je tedy otevření okna do démonického světa, ze kterého je cesta ven jedině skrze exorcismus nebo Spasení. Toto sice někomu jako řešení nemusí vyhovovat, potom je ale jeho jedinou cestou setrvání ve vlivu člověku nepřátelských démonů.

Zhlédnutí: 1667