Knihy: “Ve světle pravdy, Poselství Grálu, Doznívání”

Falešné učení, směřující k poslednímu svodu, aby následníci tohoto učení chybně identifikovali satanovo Bezbožníka jako pravého Boha.

Pozměněná a modifikovaná kopie Bible

Obsahuje mnoho Biblických rekvizit (hovoří tedy v podobném stylu jako Bible) a jedná se o channelingovou interpretaci Bible vytvářející její zmanipulovanou kopii. Tváří se jako jiné evangelium, ale žádné jiné evangelium než to pravé není, protože ty ostatní jsou evidentně jen napodobeniny s drobnou manipulativní změnou. A právě tato změna přesvědčivě dokazuje, za jakým účelem toto falešné dílo vzniklo.

Více viz článek: https://www.odkrytepravdy.cz/clanky/satan-potrebuje-falesne-dukazy-bliziciho-se-konce.html

Díky tomu, že se pod zdánlivě Biblickým textem skrývá lež a satanský klam okultismu, je toto učení velice oblíbené u těch, co nemilují pravdu, ale různé iluze. Dílo je tedy nedílnou součástí Satanovy taktiky na oklamání lidí.

Učení “Ve Světle Pravdy”

Lidé, kteří tomuto klamu uvěřili, založili další Církevní Organizaci, Hnutí Grálu. Učení Hnutí grálu a příslušného institutu samozřejmě obsahuje velmi propracované texty, kterými se opět vysvětluje sloučení křesťanství s klasickými naukami démonského Okultismu padlých andělů.

Podrobněji v Příběhu všech Příběhů.

příbuzný článek:

https://odkrytepravdy.cz/zadne-jine-evangelium-biblicky-dodatek-k-channelingu/

https://odkrytepravdy.cz/blud-o-tom-ze-sluzebnik-demonu-nedokaze-psat-biblicky/

Zhlédnutí: 216