Sdílej:
j grey - Vstupní brána: jóga Přečteno 5072 krát.

Často přehlíženou vstupní branou je jóga. Slovo jóga doslovně znamená „připoutat se“ nebo „spoutat dohromady“. Cílem jógy je vyprázdnit mysl, zastavit veškerý pohyb těla, snížit celkové vnímání fyzického světa a tím dosáhnout jednoty s bráhmou ve stavu prázdnoty.

Slovo jóga doslovně znamená „připoutat se“ nebo „spoutat dohromady“. Cílem jógy je vyprázdnit mysl, zastavit veškerý pohyb těla, snížit celkové vnímání fyzického světa a tím dosáhnout jednoty s bráhmou ve stavu prázdnoty.

Různá jogínská cvičení záměrně navozují stav bezvědomí, které je předpokladem uvedení člověka do jednoty s bráhmou. Ve skutečnosti se osoba meditací vyprazdňující svou mysl otevírá přístupu démonů. Tito démoni pak umožňují různé zážitky z duchovního světa a tento článek mezi tělem a duchem je upevněn. Mnozí vyzkoušeli astrální projekci (cestování) a přímý kontakt s démony, kteří se vydávali za různé hinduistické bohy.

Všimněme si prosím, že jóga má jediný cíl: sjednocení s bráhmou. Nelze ji oddělit od démonského náboženství, které ji vytvořilo. Protože jóga je v mnoha publikacích představována pod rouškou vědy, lidé přijímají názvosloví, které s ní přichází, bez toho, aby se snažili najít pravý význam těchto pojmů. Chtěla bych některé z těchto pojmů popsat a ukázat, jaký je jejich skutečný význam. Základní držení těla neboli polohy v józe se nazývají ásany. V józe hrají důležitou roli dechová cvičení. Správné dýchání v józe je často nazýváno pranajáma. Účelem ásan a pranajámy je usnadnit proudění prany. Ve většině textů v józe je to popisováno jako „vitální energie“, která musí proudit skrze tělo. Mluví-li se o „vitální energii“, pak se ve skutečnosti mluví o duchu, který je, přesnějí řečeno, démonský duch.

Podívejme se na jednu situaci z jogínské učebnice a rozeberme si, co ve skutečnosti znamená.

„Konečným cílem ásan i pranajámy je pročistit nadi neboli nervové kanálky, takže jimi prana může volně proudit a připravit tělo pro pozvednutí Kundalini, nejvyšší kosmické energie, která jogína vede do stavu božského vědomí. Lucy Lidell, The Sivananda Compation to yoga, str. 29

Vidíte, o čem to mluví? Že různé polohy těla a dýchání jsou přípravou těla, aby ve skutečnosti mohl démonský bůh zvaný Kundalini vstoupit do těla a proudit skrze ně! Jóga je zaměřena na umožnění cvičícího otevřít se vstupu démonů. Nezapomeňte, že cílem jógy je fyzická smrt.

Nezapomeňte – cílem jógy je fyzická smrt!

Jóga není pouhé tělesné cvičení. Je nemožné oddělit jógu od hinduistického náboženství, protože jóga je náboženství. Nikdy se nevyučuje samostatně, bez cvičení meditace, dechových technik a tak dále. Např. cílem kundalini jógy je vyvolat a ovládat sílu kundalini. Kundalini doslova znamená „svinutý“ a je to jméno hinduistické bohyně, kterou symbolizuje třiapůlkrát stočený spící had s ocasem v ústech. Má se za to, že tento had sídlí v lidském těle v blízkosti dolní části páteře.

Je-li probuzeno a náležitě ovládáno, přináší sílu, moc, moudrost, také mnohé duševní schopnosti a dokonce schopnost zázračně uzdravovat. Síla kundalini (jak je vysvětleno výše) není nic jiného než démon. Kundalini jógy se v široké míře používá v terapeutických centrech ke snižování krevního tlaku a k léčení široké škály abnormalit. Toto je démonické léčení.

Tantra jóga přichází do obliby v Evropě, zejména v léčitelství a ve vyšších společenských kruzích. Tantrajóga je čistý satanismus postavený na lidských obětech. Učitelé tantrajógy mluví mnoho o různých „silách“, „vibracích“ a „energiích“, ale toto všechno jsou ve skutečnosti démoni.

Někteří učitelé jógy jsou sami podvedeni a nechápou, že vlastně vyučují hinduistické náboženství. To však neomlouvá nikoho z nich, ani jejich žáky. Musíme vždy všechno zkoumat a s jistotou znát pravý význam pojmů používaných v jakékoli oblasti toho, co děláme.

Shlédnutí: 458

Sdílej:
Translate »