j grey - Lidský vývoj nesměřuje k něčemu lepšímu Přečteno 3716 krát.

Lidé mají pyšnou představu, že vše co si vytvoří a vymyslí pro své potěšení musí být nutně správné a že je to přirozený vývoj lidí smerem k něčemu lepšímu.

My však díky Bohu víme, že Člověk byl, je a bude až do konce pořád úplně stejný. To, co si člověk vymýšlí není přirozený vývoj k něčemu kvalitnějšímu, ale jen to povede ke konci. Tak, jak je popsáno v Písmu. Povede to k Odstoupení od Boha. Bůh k tomuto sesílá mocné dílo klamu, za kterým je působení Božího Odpůrce.

Lidé budou až do poslední chvíle hledat jakousi svou pravdu a dokonalost, ale nikdy jí nenaleznou, neboť to nebude Pravda z Boha ale pouze dílo klamu Božího Odpůrce . Pouze ti, co skutečně patří Bohu, jasně uvidí co se děje a jaké to má důvody. Takoví musí vystoupit z toho Babylonu, aby nepochytali jeho ran.

Mnoho lidí má naivní představu, že co si lidé vymyslí pro své potěšení, to automaticky musí být dobré. Ale lidé pro své potěšení a pro názory velmi často umírali po milionech, a to dobrovolně například ve válkách za nějaké nesmyslné názory. Například miliony lidí zemřeli pro nápad, že velmi potřebují žít a bydlet na území jiného národa. A dnes, když se mohou libovolně stěhovat, tak je to vlastně nezajímá. Jednou něco lidi zajímá a zemřou a zabíjí proto, pak je to přestane zajímat a je jim to jedno. To je důkaz že to co lidé chtějí a to co dělají vůbec nemusí být smysluplné, ani bezpečné, a vlastně to ani nemusí chtít. Tělesní lidé dělají jen to, co jim momentálně napovídá Tělesný Rozum.

Sdílej: