j grey - A udělali obraz té šelmě, tak aby mohla mluvit Přečteno 6708 krát.

Televize je obraz šelmy, který nepřetržitě mluví a vyučuje lež.

V duchovním životě existují pouze dvě cesty – snaha přiblížit se k Bohu a nebo snaha Boží existenci popřít.

Dříve lidé  museli popřemýšlet a hledat nějaké svým rozumem zdůvodnitelné přesvědčení, než učinili rozhodnutí, na jakou z těchto cest se vydají.

Dnes to mají ti, jenž chtějí cestu přiblížení se k Bohu odmítnout, daleko snadnější, neboť byl vytvořen obraz šelmy, která mluví.

Co to znamená?

Kdykoliv si pustíte televizní obrazovku je Vám nabídnuto obrovské množství informací k popírání Boha. Tyto informace se valí a člověk se neubrání jejich podvědomému vstřebávání. Důvodů proč v Boží existenci nevěřit Vám televize i média obecně nabídnou nepřeberné množství, lhostejno, že jsou lživé. Všechno to funguje dle satanovo taktiky na oklamání světa.

Veškeré filmy, “vědecké pořady”, zábavné “záhadologické pořady”, mysteriózní thrillery, ba dokonce i normální zprávy jsou plné nepravd, polopravd a klamů. To je ten hlas, který vyučuje lidi k obrovskému oklamání. A to silou, která nemá v historii lidstva obdoby.

Položme lidem na ulici (pro spravedlnost například pouze řidičům) dva druhy otázek:

První druh:
a) Proč musí mít auto se spalovacím motorem převodovku?
b) Kolik hřídelí má převodovka?

Druhý druh:
a) Proč musí ve Vesmíru existovat ještě další civilizace nebo mimozemský život?
b) Jak vypadá mimozemšťan?

První sada otázek se týká věcí, které lidé běžně používají každý den, vidí jí ve funkci a jsou s ní pořád v kontaktu. Bez ní by jejich život byl dnes nepředstavitelný. Druhá sada otázek se týká pouze složitých spekulací, založených pouze na představách a bájích a žádný člověk o tom neví NIC. Výsledky ankety vám mnohé napoví.

Lidé (většina) se nakonec uchýlí k bájím.

To vše je hlas, který vyučuje lidi k obrovskému oklamání. A to silou, která nemá v historii obdoby.

Komentáře

Translate »